Vyhledávání:  

1. Lidé
Funkce
Církevní
Akolyta
Arcibiskup
Arciděkan
Biskup
Bohoslovec
Děkan
Dominikán
Evangelický farář
Exarcha
Farář ŘK
Františkán
Generální sekretář
Generální vikář
Insigniář
Jáhen
Kanovník
Kaplan
Kapucín
Kardinál
Katecheta
Kněz
Kostelník
Křižovník s červenou hvězdou
Lektor
Maltézský rytíř
Ministrant
Minorita
Misionář
Mnich
Monsignore
Novokřtěnec
Nuncius
Opat
Papež
Papežský kaplan kardinál
Pastor
Patriarcha
Pomocný biskup
Pravoslavný kněz
Presbyter
Probošt
Provinciál
Regenschori
Rektor semináře
Rytíř
řádový rytíř sv. Lazara Jerusalemského
řádový Velmistr
Řeckokatolický kněz
Řeholní bratr
Řeholní sestra
Schola
Skupina kněží
Trapistický mnich
Varhaník
Velkopřevor
Vikář
Vincentka
Vojenský kaplan
Zpovědník
Zvoník
Židovský rabín
Civilní/Jiná
Anděl
Archeolog
Architekt
Artista
Astrofyzik
Astronom
Básník
Bezdomovec
Číšník
člen Matice Velehradské
člen organizace Orel
Člen Orla
Člen spolku Vltavan
děkan
Dirigent
Družička
Ekonomický poradce
Flétnistka
Fotograf
Generál
Hasič
Herec
Hradní stráž
Hudebník
Jezdec na koni
Kameraman
Kapela
Koledník Tříkrálový
Kostýmovaný
Kovář
Krojovaný
Malíř
Matka
Mikuláš
Moderátor
muslim/ka
Muzikant
Myslivec
Ostraha
Pacient
Policista
Pořadatel
Poutník
PR manager
Pracovník charity
Primátor města
Profesor
Reportér/zpravodaj
Režisér
Ředitel církevní školy
Ředitel diecézní Charity
Ředitel oblastní charity
Ředitel Radia Proglas
Ředitel rozhlasu Brno
Ředitelka PMD v českobudějovické diecézi
Řemeslník
Řezbář
Sbormistr
Skaut
Slepec
sochař
spisovatel
Stárek, stárka
Starosta obce
Starosta organizace Orel
Stavitel
Tanečník/tanečnice
Tři králové
Učitel/Učitelka
Umělec
Vědec
Vedoucí skupiny
Veslař
Vlajkonoš
Voják
Vrchní sládek pivovaru
Zdravotník
Zpěvák
Zvukař
Politická
Držitelé klíčů
Europoslanec
Hejtman
kancelář prezidenta republiky
Ministr
místopředseda Senátu
Náměstek/Náměstkyně
Poslanec
Prezident
Primátor/ka
Předseda PS PČR
Předseda Senátu
Předseda vlády
Radní
Senátor
Starosta
Velvyslanec
Jméno
A-E
J. E. Jan hrabě Dobrzenský z Dobrzenicz, GCLJ-J
P-ThLic.Krzystof Dedek - biskupský vikář
Adamec Karel
Adámek Zdeněk
Adamík Marek
Achenbrenner Vít
Albrecht Roman
Ambros Pavel Th.D.
Ambrož Pavel
Andrejčák Jozef
Andrš Pavel
Apetauer František
Árvai Ladislav SJ
Bačo Pavel
Badal Milan Norbert
Bachan Antonín
Baláš Jiří, SDB
Balík Jan
Barborka Jan
Bárta Jan
Bartoš Jindřich
Baxant Jan
Bazala Josef
Bečvář Josef
Bejček Martin OSB
Bělobrádek Pavel
Bělobrádek Pavel
Benda Marek
Beníček Serafín, OFMCap
Beran Jiří
Bernardová Alena
Bernfeldová Petra
Bětuňák Martin
Bibko Igor Phr. Mgr.
Bicek Pavel
Blaha Jan, SDB
Bláhová Marie
Blažek Jan
Blažek Miloš
Blažek Vojtěch
Blažková Marie
Bleša Jan
Boháč Václav
Böhm Jan
Bohušová Dominika, OP
Bösner Robert
Bouška Petr
Bradáč Ludvík
Brácha Martin
Brichová Magdalena
Brož Jaroslav
Brožka Stanislav
Bubík Stanislav
Budař Josef
Bukač Vladimír
Bulín Libor
Bulvas Petr
Burke Raymond
Butta Tomáš
Celli Claudio Maria
Celý Roman
Cieszkowski Robert Bogdan
Cikrle Karel Dr.
Cikrle Vojtěch
Cordes Paul
Coufal Marek
Cudlín Karel
Cyril Vasil
Czaja Andrzej
Czernin Jan
Czernin Tomáš
Czernin Wolfgang
Czerninová Polyxena
Částek Miroslav
Částek Miroslav
Čech Zdirad
Čenský Jan
Čepl Jiří, Mgr.
Čermáková Michaela
Čermáková Milena, FMA
Černošková Barbora
Černý Bartoloměj Pavel
Černý Vavřín
Čunek Jiří
Čunek Josef
Dabrowski, Antonín Klaret OFM
David Martin
David Martin
Davídek Martin
Dedek Krzystof
Devečka Michal
Dlouhý Jan
Dobešová Marcela
Dobrzenský z Dobrzenicz, Jan
Dohnal Jan Maria Vianney, OFM
Dokládal Pavel
Doležal Miloš
Dovala Juraj
Drábek Marek, O.Praem
Drápal Dan
Dřímal Maxmilián, SDB
Duka Dominik
Dvořák Roman
Dvořáková Marešová Jiřina
Eberle Zdeněk
Edwin Frederick O’Brien
Eliáš Vojtěch
Engelmann Lukáš
Ertl Ivo
Esterka Petr
Ettler Dominik
Harry hrabě Dobrzensky de Dobrzenic
F-I
Faber Štěpán
Faix William
Fajfr Daniel
Falář Karel
Farna Ewa
Fidelis
Filipová Lenka
Fišar Ivan
Fojtík Pavel
Foltán Filip
Forejt Jindřich
František
Františka
Fuksová Eva
Galuška Luděk
Gatnar Petr
Gazda Josef
Genrt Tomáš
Gerndt Jan
Góra Stanisław
Goropevšek Ivo
Gottwald Radek, SDB
Gračka Jiří
Graubner Jan
Gregorová Dana
Greig Pete
Grimová Irena
Grygar Jiří
Grzyb Zbigniew
Guljak Jaroslav
Gumenický Jozef
Hádková Veronika
Hadrava Libor
Halík Tomáš
Haľko Jozef
Hamáček Jan
Hamberger Jan
Hanáček František
Hanačík Robert
Harabus Pavel
Hart Stanislav
Hartl Pavel, SDB
Hauzar Jozef
Havel Václav
Havelka Josef
Havlík Petr
Havlová Dagmar
Heczko Bohdan
Hejbal Dušan
Helan Pavel
Henzl David
Herbst Karel
Herman Daniel
Heryán Ladislav
Hes Václav
Hladík Jiří
Hladík Jiří
Hladiš josef
Hobza Martin
Hodžič Mislav
Hoffmann Tomáš
Holcner Tomáš
Holík Martin, Mons.
Holub Tomáš
Hönig Martin
Horák Bedřich
Horinka Josef
Horníková Betty
Horpeniak Vladimír
Houkal Jan
Houšť Petr
Hovorka Ludvík
Hrabánek Lukáš
Hráček Antonín
Hrdinka Daniel
Hrdlička Josef
Hrnčiarik Michal
Hruška Petr
Hřebačková Miriam
Hučko Ladislav
Hudec Petr
Hudema Benedikt
Hůlle Jaroslav
Hurník Alois
Husek Marian Jiří
Hušek Rudolf
Hyblová Andrea
Chaloupka Václav
Chmelař Rudolf
Chovanec Petr, SDB
Imrich Andrej
Ipolt Wolfgang
Ižold Daniel
Klecandr Slávek
Kolář Ondřej
J-N
Jančář Josef
Jančařík Zdeněk, SDB
Janeček Karel
Jansa Ervin
Jelének Antonín
Jemelka František
Jemelka Jan
Jeniš Jiří (Juris)
Jensen Běla
Jeřábková Lenka
Jírovec Jakub
Josefík Josef
Junák Zdeněk
Juránek Stanislav
Jurečka Marian
Jurka Jeroným František
Jurnečka Radek
Kačer Jan
Kajnek Josef
Kalaš Jiří
Kalbarczyk Robert
Kalousek Miroslav
Kalusová Vendula
Kaňa Jiří
Káňa Petr
Kapasný Ondřej
Karl Jaroslav
Karpinski Lukasz
Kasan Anton
Kašper Jan
Kavalírová Naděžda
Kelnar Václav, SDB
Kelnar Vladimír
Kim John
Kinc Ladislav
Klausová Livia
Klimeš Zdeněk Gerhard
Kníchal Jaroslav
Knob Petr
Koblížek, Karel
Kodeda Alvarez, OP
Kodet Vojtěch O.Carm
Kohout Jiří
Kolář Antonín
Kolař Petr
Kolenda Daniel
Koloničný Václav
Končelík Jakub
Konzbul Pavel
Kopecký Jan
Kopecký Rudolf
Korda Jiří
Kořenek Josef
Kosík Marian Rudolf
Košinová Marie
Kotas Jan
Kotík Jan
Koukalová Hana
Koumal Tomáš
Koutný František
Koutný Kliment Petr
Kovář Štěpán
Krajl Jaroslav
Král František
Krejčí Zora
Krenický Peter
Krnáčová Adriana
Kročil Vlastimil
Kruczek Jacek
Kryštof Javůrek
Kryštof, vladyka
Kšica Josef
Kubeš Martin
Kubín Roman
Kubín Stanislav
Kučerka David
Kuchař Josef
Kuchař Radim
Kulhánek Jan
Kulík Petr
Kunc Ladislav
Kunčar Patrik
Kuník Jan
Kupny Józef
Kutarňa Andrej
Kuthan Jiří, prof.
Kuźniar Mariusz
Kvapil Jiří
Kvapil Radoslav
Kwasniewski Peter
Kybal Šimon
Laburda Karol
Lahvoun
Lachmanová Kateřina
Laňka Jiří
Larisch Jan
Laštovička Jaroslav
Laštovička Jaroslav
Lazárek Pavel
Leanza Giuseppe
Liptáková Klára
Liška Jan
Liškutin Pavel, SDB
Lobkowicz František
Lobkowicz Jaroslav
Lobkowicz Zdeněk
Lodr Jiří
Lombardi Federico
Ludmila Muchová
Lukeš Antonín
Luňák Jiří
Macák Marek
Macek Filip
Macek František
Mackerle Adam
Macura Pavel
Macura Tomáš
Machek Vít
Málek Petr
Malý Václav
Maňák Josef
Marc Leon
Marčík Jarda
Marčík Víťa
Mareš Zdeněk
Martinka Petr
Martiš Miroslav
Marván Miroslav
Marx Reinhard
Máslová Helena
Matějíček Vladimír
Matějka Jan
Mátiková Anna
Mátl Vojtěch
Matras Josef
Maturkanič Prokop Patrik
Matyska Karel
Mayer Pavel Maria
Mayer Rober OFMConv.
Mergental Aleš
Michalec Pavel
Mikeš Jan
Mikluš David
Mikulášek Jiří
Milota Lukáš
Milota Lukáš
Miškovský Jaroslav
Miškovský Marek
Mixa Josef
Mlčoch Zdeněk
Molavcová Jitka
Molová Renáta
Moravec Martin
Morávek Pavel
Motýľová Miriam Therese
Moulík Josef
Mrázek Vladimír
Mrzílek Ondřej
Můčka Jiří
Muchová Ludmila
Navrátilová Jitka
Neckář Václav
Nedoma Petr
Němcová Miroslava
Němec Jaroslav, SDB
Němec Pavel
Němeček Michal
Netolická Alena
Nohynková Marie
Nosek Ladislav SJ
Novák MIlan
Novák Miroslav
Novák Václav
Nováková Nina
Novosad Pavel
Novotný Josef
Nowakowski Jacek
Nuzík Josef
Tomáš Novotný
Yohanna Petros Mouche
O-Š
Stępień Bogdan
Ginafranco Ravasi
Odložil Martin
Olekšák Michal
Oliva Otmar
Opatrný Aleš
Opatrný Martin
Opluštil Josef
Opočenský Matěj
Orlita Karel
Orosch Ján
Ostrý Jaromír
Paďour Jiří, OFM
Pala Josef
Palacký Jan SJ
Paldusová Alena
Papájová Adéla
Papoušek Zdeněk
Paseka Eliáš, OFM
Paseka Jan
Pauer Martin
Pávek Ondřej
Pavlica Jiří
Pavlíček Ivan
Pažourek Karel
Pecinovský Josef
Pekárková Helena
Pelc Josef
Peňáz Jan
Peňáz Josef
Petö Tibor
Petráček Tomáš
Pícha Václav
Pintíř Adolf
Pintířová Angelika, SCB
Piťha Petr
Plaček Jan
Plachý Česlav
Pohanka Josef
Pojezdný Michael Josef
Poláček Pavel
Poláček Pavol
Polách Jaroslav
Policer Štěpán
Pololáník Zdeněk
Porochnavec Pavel
Porubová Marta
Posád Pavel
Pospíchal Jiří
Pospíšil Jiří
Pospíšil Vojtěch
Postlerová Simona
Pražák Zbyněk
Prodělal Robert
Procházka Michal
Prokeš Josef
Provecho Juan
Prudilová Kateřina
Přádka Petr
Převrátil Miloš František
Přibyl Stanislav
Psotka Kamil
Pšenička Miroslav
Ptáček Jaroslav
Ptáček Josef
Pulicarová Irena
Pulkrábková Kateřina
Půta Martin
Radkovský František
Radoch Vojtěch
Rajlich Jan
Rašovský Jaroslav
Raus Daniel
Ravasi Gianfranco
Reif Miroslav
Reitinger Petr
Rek Štěpán
Remery Michel
Richter Bohuslav
Rivas Antonio
Rosemarič - Postrak Tatjana
Rosypalová Jitka
Roškanin Ivo
Roubal Vladimír
Roule Tomáš
Rousek Pavel
Royt Jan
Rozmajzl Jiří
Rucki Adam
Rumíšek Martin
Ryba Drahoslav
Rybová Zdeňka
Rylko Maximilián
Ržonca Jozef
Řehoř Petr
Řehořová Martina
Řehulka Vítězslav
Řežábek Karel
Řičica Pavel
Říha Josef
Řihák Lubomír
Sadílek Jakub, OFM
Saj, Marcin
Samuel Dom
Sedláček František
Sedláková Hůlová Lucie
Semerák Stanislav
Severin Pavel Petr, OPraem
Schley Reindlová Markéta
Schneider Athanasie
Schwaderlapp Dominikus
Schwarzenberg Karel
Sidon
Sikora Bogdan, OFMConv
Skalický Zdeněk
Skočovský Karel
Skýpala Vavřinec
Sláčík Josef
Slavík Michal
Slavkovský Reginald
Slinták Petr
Slouk Václav
Smékalovi
Smolen Štěpán
Smolka Vojtěch
Sneider Athanasie
Sneider Athanasie
Sobotka Bohuslav
Sobotka Přemysl
Sokol Jan
Souček Petr
Soukal Petr
Soukup Emil Mons.
Stanislava
Stařecký Tomáš
Staufčík Michal
Sternberg Zdeněk
Stivín Jiří
Stodůlka Zdeněk
Stolařík Josef
Strach Jiří
Stránský Radek
Strašek Jiří
Strejček Alfred
Strojvus Rostislav
Stropnický Martin
Stuchlík Jan, SDB
Stuchlý Josef SJ
Stuška Pavel
Stužka Pavel
Suchánek Cyprián
Suchomel Miroslav
Suchý Jiří
Suroviak Jaroslav
Svěcený Jaroslav
Svoboda Cyril
Svoboda Jan Nepomucký OFM
Svoboda Jiří
Svoboda Pavel
Šašek Miroslav
Šedivý Josef
Šenk Karel
Šerých Jakub
Ševčuk Svjatoslav
Šikula Petr
Šilhánek Zdeněk
Šilhavá Jana
Šilhavíková Martina
Šíma Tomáš
Šíma Vojtěch
Šimek Jaroslav Jáchym
Šípek Břetislav
Škoda Kamil
Šlechtová Karla
Šmid Bernardín Anton
Šojdrová Michaela
Špilar Jan
Špilar Michael
Špirudová Marie
Šťastná Kateřina
Šťastná Renáta
Štaud Václav
Štědrý Karel
Štefek Antonín
Štěch Milan
Štěpančík Jan
Šupol Pavel
Šustr Václav
Švanda Jakub, SDB
Švirák Ladislav
Tomáš Novotný
T-Z
Tichý Ladislav
Daniel Ženatý
Stanislav Zvolenský
Talíř Jaromír
Talíř Vojtěch
Tavel Peter
Tesařová Vladimíra
Thurzo Vladimír
Tichý Radek
Tkadlecová Marie, FMA
Tomeček Serafim
Tomsa Filip
Tonzar David
Toufar Josef
Trčka Vojtěch
Tuhý Tomáš
Türk Willi
Turko Jan
Tyleček David
Tyrawa, Jan
Uher Vít
Uhlík Josef
Ucháč Radim
Urban Pavel
Uriga František
Vaculík Petr
Vaculíková Antonie
Vácha Marek Orko
Váňa Petr
Vanke Ondřej
Váša Stanislav
Vašinek Radek
Vašků Alois
Vavruša František SDB
Vavřinec
Veberová Ivana
Vella, Elias
Verešová Anna
Vicarini Gaetan
Vícha Daniel
Vinklárek Jordán, OP
Vitásek Bohumír
Vlk Miloslav
Vlk Roman
Voderholzer Rudolf biskup Řezenský
Vojtíšek Daniel
Vokál Jan
Volný Alfréd
Volráb Vladimír
Vrba Václav
Všetula Libor, SDB
Vývoda Lubomír
Waclawek Jan
Wagner Lucie
Wach Gilles
Walczyk Edward
Wasserbauer Zdenek
Wolf Jan
Wolf Václav
Zahradníček Pavel
Záleský Vladimír
Zálom Pavel
Zaplatil Jan Jonáš
Zatloukal Augustin Jiří
Zatloukal Vít
Zavřel Tomáš von
Zelina Vladimír
Zeman Jiří
Zeman Miloš
Zerhau Leo
Zouhar Josef
Zrzavecký
Zurek Tomasz
Zvolenský Stanislav
Žák František
Ženatý Daniel
Žižkovský Tomáš
Typ snímku Lidé
černoch
Fotograf
Hasiči
Hudební skupina
kameraman
Kapela
Operátor vysílačky
Orchestr
Pár / Partneři
Počet - Dav
Počet - dva lidé
Počet - Jednotlivý Člověk
Počet - Lid
Počet - Malá skupina
Počet - Velká skupina
Portrét
Prarodiče: Dědeček - vnuci
Prarodiče: Dědeček - vnučka
průvod
Publikum
Rodičovství: Matka - dcera
Rodičovství: Matka - syn
Rodičovství: Otec - dcera
Rodičovství: Otec - syn
Rodina
Řád
Schola, sbor
Společná/Skupinová fotografie
Taneční skupina
Věk - Dítě
Věk - Mládež
Věk - Stáří
Věk - Střední věk
Vězňové
2. Činnost
Liturgické
Adorace
betlémské světlo předání
Biřmování
Čtení
Dialog k Beránku boží
Doprovázení
Ejhle, Beránek Boží
Eucharistická modlitba
Evangelium
Homílie (kázání)
Instalace kříže k uctívání
Katecheze
Kázání
Kněžské svěcení
Koncelebrace
Konfirmace
Kropení
Křest
Křížová cesta
Lámání chleba
Litanie
Modlitba
Modlitba - meditace
Modlitba - růženec
Modlitba hodin (chvály atd.)
Modlitba nad dary
Modlitba Svaté liturgie - pravoslavná
Mše Svatá
Mytí rukou/lavabo
Naslouchání
Novokněžské požehnání
Obětování
Okuřování / kadidlo
Otevírání svaté brány
Pašie
Pěší pouť
Podávání přijímání
Pohřeb
políbení ikony
políbení Jezulátka
Políbení oltáře
Pomazání olejem
Popelec
Pozdravení pokoje
Pozdvihování
Požehnání
Preface
Procesí
Proměňování
Prostrace
Průvod
Průvod s evangeliářem
Předání služby
Představení dítěte
Představování
Přijímání krve
Přijímání těla
Přímluvy
Přinášení darů
Přinášení olejů ke svěcení
Příprava darů
Příprava kadidla
Příprava obětních darů
Rozjímání
řádová investitura
Řeholní sliby
Saety, tradiční andaluské velkopáteční zpěvy
Sbírka/Ofěra
Shromáždění
Slib ministrantů
Slovo před požehnáním
Svěcení
Svědectví
Uctívání
Uctívání kříže
Uctívání ostatků
Udělování/udílení popelce
Ukládání ciboria do svatostánku
Úklona
Umývání nohou
Umývání rukou
Velkopáteční obřady
Vigilie
Vkládání ostatků
Vstupní obřady
Výkrop lidu / předmětů
Vyndavání Nejsvětější svátosti z monstrance
Výstav
Zapálení Paškálu
Zapálení Paškálu
Zapalování svící
Závěrečné obřady
Zpěv
Zpěv žalmu
Zpovídání
zvedání Paškálu
Zvonění
Žehnání
Žehnání evangeliářem
Žehnání Evangeliářem
Žehnání korouhve
Žehnání monstrancí
Žehnání motorových vozidel
Žehnání olejů
Žehnání Paškálu
Žehnání vody
Žehnání zvonů
Ostatní
Autogramiáda
Balet
Četba
Dávání hobla
Děkování
Demonstrace
Dirigování
Diskuse/debata
Divadlo
Focení společné
Fotografování
Hody
Hra
Hra na nástroj
Chová dítě
Chůze / chůze po schodech
Interview
Jídlo
Jízda na kole
Jízda na skateboardu
Jmenování nového biskupa
Kladení věnců
Koncert
Konference
Losování
Moderování
Montáž
Muzikál
Nadílka
Natáčení
Návštěva nemocných
Občerstvení
Objetí
Odběr krve
Ohňostroj
Opékání špekáčků
Oslava
Otvírání dveří
Pasování
pasování do rytířského stavu a přísaha
Pašijové hry
Pečení a zdobení koláčů-perníků
Pečení mazanců
Plánování
Ples
Podávání rukou
Podpis
Poklepání na zvon
Položení květin
Poslední večeře
Poslech (besedy, přednášky)
Prodej
Prohlídka
Proslov / promluva
Průvod
předání bible
Předávání daru, gratulace
Předávání diplomu/certifikátu
Předávání poutnického kříže
Předávání vyznamenání
Přednáška
Příjezd hlavy státu
přijímání a povyšování členů
Přípitek
Příprava na Světové dny mládeže v Krakově 2016
Psaní
Psaní nápisu
Putování
Recepce
Recitace básně
Rozhovor/konverzace
Rozjímání
Setkání
Slavnost
Slavnostní přijetí
Slovo
Soutěž
Společná večeře
Sport
Stavění vánočních stromků
Tanec
Tisková konference
Tříkrálová jízda
Tvoření
Uzdravování
Vaření piva
Vházení mincí
Vítání
Volby
Vysílání na KV
Vyslání nového kaplana
Výstava
Workshop
Zapálení svíce
Zdravotní péče
Znaková řeč
Zpěv
Žehnání domu
Žehnání motorek
Žehnání zvonů
Živý Betlém
3. Předměty a symboly
Civilní předměty
Auto
Autobus SDM
Balónek
Batoh SDM
Brána nebes
cela
Certifikát
Cimbál
Člun
Dekorace
Deštník
Diktafon
Dort
Dožínkový věnec
Džbán
Erb
Figurína
Flétna
Fotografie
Hodové právo
Houpačka
Housle
Hrozny
Hudební nástroj
hvězdy
Chléb
Invalidní vozík
jeep
Jesličky
Kamera
Kasička pro Charitu
Klasy obilí
Klávesy
Klavír
Klíč
klika
klobouk
Kniha
Kočár
kolo
Kontrabas
Korouhev
Korunovační klenoty
Korzáž
Kroj
Křestní rouška
křída
Kříž
Křížek na krk
Kůň
Květina
kytara
Láhev
lampa
Lebka
led
Letadlo
Leták
Loď
Logo policie ČR
Lucerna
mazanec
meč
Medaile
měsíc
Mikrofon
Mobilní telefon
Model
Motorka
námraza
Nápis - reklama
Nástěnka
Noty
obloha
Obraz
Ocenění
Odznak
Oheň/vatra
Okno
ovoce
Památník
Pamětní deska
Pamětní kniha
Papežský řád
Peníze
Perníčky
pivo
Plán Prahy
pohoštění
Pokladnička
postel
Prapor
Prospekt iniciativy Hlas pro Karlov
Rakev
rozhledna
Růže
Řehtačka
Saxofon
Schody
Sklenička
Sluchátka
slunce
sníh
Socha / sousoší
Soudek piva
Stánek
starověké kostýmy
strom
Stromek
Střevíce
Svatováclavská koruna
Svíčka
Tramvaj
Trikolora
Vánoční ozdoba
Varna piva
Varna piva
Věnec
Věneček
vinohrad
Vlajka
vlčí mák
Vločka
vozík invalidní
vrtulník
Vyznamenání
Zbraň
zelenina
Znak Čestné jednotky policie ČR
Zvíře
Zvon
Zvuková aparatura
Židle
Chrámové předměty
Adventní věnec
Ambon
anděl
Betlém
Boží hrob
Brána milosrdenství
Dveře
Erb
Freska
Ikona
Ježíš
Kazatelna
Klekátko
Korouhev
Kropenka
Kříž
Křížová cesta
Křtitelnice
Květiny
Lavice
Madona
Milostný obraz
Mozaika
Mříž (reliéfní,ozdobná)
Nádoba na vodu
Náhrobek
Obětní stůl
Obraz
Okno
okovy sv. Pavla
Oltář
Pamětní deska
Panna Maria
Panna Maria s Ježíšem
Papežský stolec
Paškál
Paškál
Pieta
Pokladna
Pražské Jezulátko
Relikviář
Roseta
Sedes
Socha
Svatá brána
Svatostánek
Svíce
Svícen
Štuka
Trnová koruna
Varhany
Vitráž
Zpovědnice
Zvon
Zvonek
Zvony
Liturgické předměty
Berla
Bible
Biret
Breviář
Bursa
Ciborium
Dalmatika
Desatero
Evangeliář
Hostie
Insignie
Kadidlo
Kalich
Kancionál
Kněžská koruna řeckokatolická
Konvička - lavabo
Konvičky voda,víno
Kropáč, aspergil
Kropenka
Křestní voda
Křída, voda, kadidlo / tříkrálové dary
Kříž
Kříž náprsní / pektorál
Křtitelnice
Lekcionář
mešní víno / láhev
Misál
Mitra
Monstrance
Obětní dary
Obětní miska
Oleje
Ornát
Ostatky
Palladium
Pallium
Paškál
Patena
Pravoslavná koruna / manželské koruny
Procesní kříž
Prsten
Ratolest
Relikviář
Rouška
Růženec
Solideo
Štola
Velum
Zpěvník
Žaltář
Specifický předmět
Adventní věnec
Busta krále Vratislava II.
Hrob sv. Cyrila
Hrob sv. Klementa římského
Chléb a víno
Kopie Koruny svatého Václava
Kříž v místě popravy Milady Horákové
Lampa s Betlémským světlem
lebka sv. Ludmily
Lebka sv. Václava
Leták Pouti farností a rodin ke Svaté bráně 2016
Logo Světových dnů mládeže v Krakově 2016
Obraz Panny Marie, Salus populi romani
Okenní obraz sv. Jiljí
Ostatky sv. Cyrila
Ostatky sv. Jana Pavla II.
Palmové ratolesti/kočičky
Památník Jana Palacha
Pozvánka na Světové dny mládeže v Krakově 2016
Skleněná rakev
Sošky Panny Marie Svatohorské
Štítek s logem Svatého roku milosrdenství
Uvedení Páně do chrámu
Vlajka spolku Vltavan
Zázračná korunka staroboleslavská
Zpěvník pro Světové dny mládeže
Symboly & emoce
Běží
Boží oko
C+M+B=Christus mansionem benedicat.
Čekání
Drží se za ruce
Gesto rukou
IHS (Iesus hominum Salvator)
Jednota
Klečí
Leží
Modlí se
Naslouchání
Nuda
Objetí
Pěst
Pláč
Plamen
Podání ruky
Pohlazení
Pohled vzhůru
Polibek
Potlesk
Pozornost
Přátelství
Předání Betlémského světla
Přestávka
Radost
Ratolesti
Rozpjaté ruce
ruce
Ruce
rytířský kříž
sedí
Sepjaté ruce
Setkání
Smích
smutek
Soustředění
Spánek
Spojené ruce
Stojí
Světlo
Svíčka
Štěstí
Ticho
Tleská
Usebrání
Úsměv
Volnost
Zamilovanost
Zvednuté ruce
4. Svátost
Biřmování
Eucharistie
Eucharistie
První sv. přijímání
Kněžství
Biskupské svěcení
Jáhenské svěcení
Kněžské svěcení
Křest
Manželství
Pomazání nemocných
Smíření
Večeře Páně
5. Prostředí (část chrámu, detail..)
Část chrámu
Boční kaple
Boční loď
Chrámová loď
Ikonostas
Klenba
Kněžiště
Kněžiště/presbytář
Kruchta/kůr
Krypta
Křížová chodba
Kupole
Obětní stůl
Ochoz
okno
Oltář
Sakristie
Sloup
Svatostánek
Transept/Střed kostela
věž
Věže
Vchod
Vitráž
Zpovědnice
Detail
Kostel / Chrám / Katedrála
krajina
Pohled shora
Uvnitř
Velký pohled
Venku
Zvláštní efekty
noc
Odraz
Světlo
6. Formát fotografie
Černobílá
Čtverec
Formát na šířku
Formát na výšku
Foto roku
Foto týdne
Kolekce
Panorama
Rybí oko
Titulní foto galerie
7. Stavba a prostředí
krajina
mlhavo
pohled na poutníky shora
večerní krajina
Stavba
Arcibiskupství
Archeoskanzen
Basilika minor
Bazilika
Biskupství
Cukrárna
Domov pro seniory
Domov senioru
Dřevěný kostel/kaple
Duchovní centrum
dům pro hosty
Fara
Farma
Hřbitov
Jezuitský sklep
Jiné
Kaple
Kaplička
Katedrála
Klášter
Klášterní sklepení
Kněžský seminář
Knihkupectví
Kolonáda
Kostel
Kostel
Krypta
Křížová chodba
Mariánský sloup
Město
Morový sloup
Náměstí
Nemocnice
Orlovna
Památník
Panský dvůr
Park
Poutní cesta
Příroda
Rotunda
Sál
Sál kardinála Berana
Sál kardinála Tomáše Špidlíka SJ
Sanktuarium Božího Milosrdenství
Sanktuarium Sv.Jana Pavla II
Sloupořadí
Specifická stavba
Bazilika Božího milosrdenství
Bazilika na Velehradě
Bazilika Santa Maria Magiore
Bazilika sv. Pavla za hradbami
Dome Koeln am Rhein
Hradčanské náměstí
Ještěd
Karlův most
Klášter karmelitek na Hradčanech
Klášter křížovníků
Klatovské katakomby
Knihovna Václava Havla
Lateránská bazilika
Pražský hrad
Saleziánské centrum Praha-Kobylisy
Staroměstské náměstí
Svatopetrská bazilika
Svatopetrské náměstí
Václavské náměstí
Vladislavský sál pražského hradu
Svaté schody/Scala santa
Škola
Ubytovna
Velká židovská synagoga v Plzni
Věznice
Věznice
Základy kostela
Zámek
Zvonice
Stavba zasvěcena
Narození P. Marie
Ambrožův sbor církve československé husitské
Blahoslavené Panně Marii, Matce jednoty křesťanů
Bolestná Matka Boží
Božského Spasitele
Klášter Trapistek naší paní nad Vltavou
Kláštera Nejsvětější Trojice ve Slaném
Kostel Božího milosrdenství a svaté Faustyny
kostel Sv.Andělů strážných
Kostel u Jákobova žebříku
Matky Boží Bolestné
Matky Boží před Týnem
Nanebevzetí Panny Marie
Nanebevzetí Panny Marie a sv. Cyrila a Metoděje
Nanebevzetí Panny Marie a sv. Ignáce
Nanebevzetí Panny Marie a sv. Karla Velikého
Narození Panny Marie
Narození svatého Jana Křtitele
Navštívení Panny Marie
Navštívení Panny Marie
Nejsvětější srdce Páně
Neposkvrněné Panny Marie Královny andělů
Obětování Panny Marie
Očišťování Panny Marie
Panna Maria Karmelská
Panna Maria Růžencová
Panna Maria Svatohostýnská
Panna Maria u Nebeského oltáře
Panna Maria ustavičné pomoci
Panna Marie pod řetězem
Panna Marie Pomocnice křesťanů
Panny Marie
Panny Marie a sv. Karla Velikého
Panny Marie Královny míru
Panny Marie Sedmibolestné
Panny Marie Sněžné
Povýšení svatého Kříže
Prozřetelnosti Boží
San Giovanni in Laterano Roma
San Lorenzo (al Verano)
San Paolo fuori le mura
San Pietro - Vatican
Santa Maria Maggiore
sv. Alfonse a Panny Marie Fatimské
sv. Anny
sv. Antonín Paduánský
sv. Antonín Veliký
Sv. Augustin
sv. Bartoloměj
Sv. Bonifác
sv. Cyril
sv. Cyril a Metoděj
sv. Ducha
sv. Filip a Jakub
sv. Florián
sv. František Xaverský
Sv. František z Assisi
sv. Havla
sv. Hippolyta
sv. Ignác
Sv. Jakub
sv. Jakuba Staršího
sv. Jan Evangelista
sv. Jan Křtitel
sv. Jan Nepomucký
sv. Jan Pavel II
sv. Jan Sarkander
sv. Jana a Pavla
sv. Janů
Sv. Jiljí
sv. Jiří
Sv. Josef
sv. Judy Tadeáše
sv. Karel Boromejský
sv. Kateřiny
sv. Klimeta
sv. Kříže
Sv. Kříže řádu cisterciáků
sv. Ludmila
sv. Markéta
sv. Martin
sv. Máří Magdalena
sv. Matouše
sv. Michal
sv. Mikuláš
sv. Petr
sv. Petr a Pavel
sv. Prokop
sv. Rodina
sv. Roch
sv. Rostislav
sv. Stanislav
sv. Štěpán
sv. Terezie od Dítěte Ježíše
sv. Tomáš
sv. Václav
sv. Vavřince
Sv. Vavřince a sv. Zdislavy
sv. Vintíř
Sv. Vít
sv. Vít, Václav a Vojtěch
sv. Vladimíra
sv. Vojtěch
Sv. Zdislava
Všech svatých
Zvěstování Páně
Zvěstování Panny Marie
8. Autor, akce, místo (povinné údaje)
1. Autor
A-E
Albrecht Roman
Ambrož Pavel
Bielava David
Brichová Magdalena
Bužková Ivana
Cinciala Josef
Čermák Jan
David Dominik
Hudáč Jan
F-I
Falta František
Galušková Kateřina
Grimová Irena
Havel Michal
Havlová Jana
Homolka Petr
Horák Richard
Horálková Iva
Horníková Betty
Horníková Lucie
Hudáč Jan
Chaloupka Václav
Ingr František
Ingr Pavel
J-N
Jersáková Jana
Ježek Tomáš
Kadlec Dušan
Klečka Michal
Klement Petr
Knotek Stanislav
Kohoutová Fidorka
Košinová Marie
Král Miroslav
Kulaviak Jakub
Langášek Štěpán
Langer Pavel
Liška Jan
Londová Julie
Marková Jitka
Martinková Helena
Mošťková Martina
Muzikář Radomír
Nedoma Petr
Novák Dominik
Novák Marek
Nováková Gabriela
Novotný Miroslav
O-Š
Oujeský Lukáš
Ovčačík Zdeněk
Pažourek Karel
Polanský Dominik
Polanský Petr
Poruba Zdeněk
Pospíšil Vojtěch
Reitingerová Michaela
Rejmanová Veronika
Rek Štěpán
Rylková Markéta
Řehořová Martina
Semerák Stanislav
Sís David
Slavik Michael
Snopek Mirek
Strašek Jiří
Synek Petr
Šerých Jakub
Šipka Radek
Šišpera Zbyněk
Šourek Michal
Šťástka Jiří
Štefková Eva
Štika Jiří
T-Z
Vašků Alois
Vlach Václav
Zatloukal Petr
Zatloukalová Veronika
Zelenková Markéta
Zemanová Anna
2. Typ akce (činnost se označuje zvlášť)
# Specifické úmysly
za nenarozené děti
za oběti maďarského povstání
za oběti terorismu
za oběti totalitních režimů
za obnovu rodin a kněžská povolání
za sdělovací prostředky
za uprchlíky
za zemřelé
# Studentské aktivity
Den církevních škol
Mládežnický pátek
Promoce
Studentská mše svatá
Školní akademie
Školní mše svatá
VKH
Začátek školního roku
Zahájení akademického roku
Zápis do 1. třídy ZŠ
# Svátosti
Biřmování
Křest
První svaté přijímání
Svěcení:
Biskupské svěcení
Jáhenské svěcení
Kněžské svěcení
Ad Limina
Adorace
Adventní dílničky
Animátorský kurz
Beseda
Betlémské světlo
Bohoslužba
Bohoslužba slova
Cesta světla
Děkování za úrodu
Den matek
Den zasvěceného života / setkání řeholníků
Dětský den
Dětský tábor
Diecézní pouť
Divadlo
Dny víry
Do kostela na kole
Drakiáda
Duchovní obnova
Ekumenická modlitba
Evangelizace
Festival
Fotofest
Fotograficka soutez
Generální kapitula
Hudební akce
Charita
Chvály ranní/večerní
Inaugurace
Instalace kanovníka
Jiné
Jmenování nového biskupa
Katecheze pro děti
Katechumenát
Koncert
Konference
Křížová cesta
Kurz pro aktivní laiky
Lucernárium
Mene Tekel
Ministrantský den
Misije
Modlitba Anděl Páně
Modlitba Taizé
Montáž
Mše svatá
Mše za bezdomovce
Muzikál
Národní eucharistický kongres
Národní pouť
Návštěva
Nešpory
Noc kostelů
Noc pro Pána
Novéna
Obnova manželských slibů
Obřad effeta katechumenů
Ocenění
Oprava kostela
Oslava výročí kostela
Otevírání svaté brány
Pašije
Pečení
Pietní ceremoniál
Piknik
Ples
Pobožnost
Pohřeb
Pochod pro život
Popelec
Pouť
Požehnání koledníkům
Prezentace
Primice
Průvod světel
Předávání medailí
Přednáška
Představení knihy
Přenesení ostatků
Přijetí do řádu
Přijetí katechumenů mezi čekatele křtu
Půlnoční mše
Recepce
Rekviem
Rok milostrdenství-svatá brána
Roráty
Řeholní sliby
Setkání
Setkání rodin
Shromáždění
Schránka s listinami
Služba
Soutěž Katyd 2015
Sportovní den
Státní návštěva
Světové dny mládeže (setkání s papežem)
Světový den mládeže (diecézní)
Taize
Tematický den
Tridentská mše
Tři králové
Tříkrálová sbírka
Tvoření
Úklid
Ukončení školního roku
Uvedení Páně do chrámu
Uzavření Svaté brány
Valná hromada
Velkopáteční procesí
Vikariátní den
Vinobraní
Výročí
Vyslání nového kaplana
Vyslání vojenského kaplana
Výstava / vernisáž
Vyznamenání
Zahájení církevního roku
Zahájení Tříkrálové sbírky
Zamilovaní
Žehnání a svěcení
Svěcení (soch, pomníků)
Svěcení kostela
Svěcení křížové cesty
Svěcení olejů
Žehnání
Žehnání koledníků
Žehnání kostela
Žehnání papežského piva
Žehnání sportovcům
Žehnání vína
Žehnání zvonu
Život církve (farní dny, plesy..)
Živý betlém
3. Ke cti
Antonín Šuránek
Berka Zbyněk z Dubé
bl. Hroznata
bl. Chiara Luce
Bl. Karel I. Rakouský
Čtrnácti pražských mučedníků
Jana Buly
Jana Husa
Jana Palacha
Karel Veliký
Krista Krále
Martin Středa
Msgre. Jana Šrámka
Nejsvětější srdce Ježíšovo
Panna Maria
Nanebevzetí Panny Marie
Narození Panny Marie
Navštívení Panny Marie
Neposkvrněného Početí Panny Marie
Panny Marie
Panny Marie Andělské (Porciunkule)
Panny Marie Bolestné
Panny Marie Březnické
Panny Marie Karmelské
Panny Marie Klatovské
Panny Marie Klokotské
Panny Marie Růžencové
Panny Marie Svatohostýnské
Panny Marie z Fatimy
Sedmibolestná Panna Marie
sv. Ambrož
sv. Andělé strážní
sv. Anežka
sv. Anny
sv. Antonín
sv. Auracián
sv. Bartoloměj
sv. Basil
sv. Cecílie
sv. Cyril
sv. Cyril a Metoděj
sv. Dominik
sv. Don Bosco
sv. Florián
sv. František
sv. Hedvika
sv. Hubert
sv. Ignác z Loyoly
sv. Jáchym a sv. Anna
sv. Jan Evangelista
sv. Jan Křtitel
sv. Jan Nepomucký
sv. Jan Nepomuk Neumann
sv. Jiljí
sv. Jiří
sv. Josef
sv. Josemaría Escrivá
sv. Karel Boromejský
sv. Kateřina Alexandrijská
sv. Klement
sv. Kliment
sv. Lazar Jeruzalémský
sv. Ludmila
sv. Lukáš
sv. Martin
sv. Máří Magdaléna
sv. Matka Tereza
sv. Michael archanděl
sv. Mikuláš
sv. Pavel
sv. Pavlína
sv. Petr
sv. Prokop
sv. Stanislav
sv. Štěpán
sv. Teresie od Dítěte Ježíše
sv. Václav
sv. Vavřinec
sv. Vintíř
sv. Vít
sv. Vojtěch
sv. Zdislava
sv. Zikmund
svátek Svaté Rodiny
Vladislav Jagelonský
Vojtěcha Hasmandová
4. Období/zvláštní den
# Postní a velikonoční doba
Doba postní
Doba velikonoční
Květná neděle
Missa Chrismatis
Památka Umučení Páně (liturgie Velkého Pátku)
Popeleční středa
Slavnost Zmrtvýchvstání Páně (Boží hod)
Velikonoční triduum
Velikonoční vigilie
Velký pátek
Zelený čtvrtek
Advent
Den horníků a hutníků
Den nemocných
Dožínky
Hody (Posvícení, Krmáš)
Hromnice
Křtu Páně
Letnice
Lit. na poděkování Bohu za uplynulý rok
Liturgie Narození Páně
Matky Boží, Panny Marie (1. 1. slavnost)
Mezidobí
Misijní neděle
Nanebevzetí Panny Marie
Narození Páně (Půlnoční mše)
Navalis
Porciunkule
Svatý rok milosrdenství
Těla a Krve Páně (Boží tělo)
Transitus sv. Františka
Tři králové
Uvedení Páně do chrámu
Vánoční doba
Všech Svatých
Výročí
Výročí 100. roků od nástupu na trůn
Výročí kněžství
Výročí narození
Výročí popravy Milady Horákové
Výročí poslední korunovace
Výročí posvěcení
Výročí posvěcení kostela/katedrály
Výročí úmrtí
Výročí vyhlazení Lidic
Výročí založení školy
Výročí zázraku
Výroční mezinárodní mše svatá
Vzpomínka na všechny věrné zemřelé
Zjevení Páně
6. Diecéze (volitelné pro ekumenu)
Apoštolský Exarchát Řeckokatolické církve
Bratislavská
Brněnská
Castillia y Leon
Českobudějovická
Diecezja Gliwicka
Diecezja Gniezdno
Diecezja świdnicka
Hnězdenská
Královéhradecká
Litoměřická
Město Řím
Nitranská
Olomoucká
Opolská
Ostravsko-Opavská
Plzeňská
Pravoslavná církev
Pražská
Prešovská
7. Stát, kraj, město
Albánie
Česká republika
Jihočeský
Bechyně
České Budějovice
Dačice
Dobrá Voda u Nových Hradů
Horní Stropnice
Kájov
Kostelní Vydří
Ledenice
Nové Hrady
Opařany
Putim
Sepekov
Slavonice
Strakonice
Strýčice
Svatý Jan nad Malší
Štěkeň
Tábor
Třeboň
Velešín
Veselí nad Lužnicí
Jihomoravský
Bezkov
Blatnice pod sv. Antonínkem
Bohuslavice u Kyjova
Brno
Bučovice
Bukovany u Kyjova
Bzenec
Čejč
Černovice
Dolní Kounice
Dražovice
Dubňany
Hluboké Mašůvky
Hodonín
Hovorany
Chvalkovice u Vyškova
Javorník
Javorník nad Veličkou
Jobová Lhota
Kněževes
Kostelec
Křižanov
Křižanovice
Kyjov
Lipov
Lipůvka
Lomnice u Tišnova
Mikulov
Milotice
Miroslav
Morašice
Moravany u Brna
Moravské Budějovice
Moravský Písek
Mutěnice
Nemochovice
Nemotice
Nová Lhota
Olešnice
Osová Bítýška
Pohořelice u Brna
Radějov
Rovečné
Rozseč
Rychtářov u Vyškova
Skalice
Slavkov u Brna
Stavěšice
Strážnice
Strážovice
Stříbrnice
Suchov
Svatobořice-Mistřín
Šardice
Těšany
Vacenovice
Velká nad Veličkou
Veselí nad Moravou
Věteřov
Vlkoš
Vracov
Znojmo
Žarošice
Žatčany
Ždánice
Žerotice
Karlovarský
Karlovy Vary
Královéhradecký
Deštné v Orlických horách
Hradec Králové
Chotěboř
Neratov v Orlických horách
Snět
Liberecký
Bozkov u Semil
Dlouhý Most
Hejnice
Hrádek nad Nisou
Jablonné v Podještědí
Ještěd
Liberec
Nový Bor
Sněžka
Stráž nad Nisou
Varnsdorf
Velenice
Zdislava
Moravskoslezský
Český Těšín
Frýdek-Místek
Ivančena
Kopřivnice
Kravaře
Ludgeřovice
Malenovice
Opava
Ostrava
Příbor
Rybí
Rychaltice
Staré Hamry
Sudice
Šenov
Štramberk
Závišice
Olomoucký
Dub nad Moravou
Kroměříž